HP Intel X550 10GBASE-T Dual Port NIC interface cards/adapter
Artikelnummer:
1QL46AA
€ 243,20
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP Intel X550 10GBASE-T Dual Port NIC interface cards/adapter
Intel is een handelsmerk van Intel Corporation in de V.S. en/of andere landen.
Specificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Kenmerken
| HP-segment | Bedrijf |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 137,5 g |
|---|---|
| Hoogte | 68,5 mm |
| Breedte | 129,5 mm |
| Diepte | 15,2 mm |
Overige specificaties
| Interface | Ethernet |
|---|---|
| Compatibiliteit | Compatibel met de HP Z4, Z6 en Z8 G4 workstations. |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| UNSPSC-code | 43201404 |
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Groen, Zilver |
| Land van herkomst | Maleisië |
Technische details
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
|---|
HP Intel X550 10GBASE-T Dual Port NIC interface cards/adapter
€ 243,20
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW