HP Integrated Remote System Controller interface cards/adapter
Artikelnummer:
7K6D9AA
€ 427,13
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP Integrated Remote System Controller interface cards/adapter
Complete Out of Band Remote Workstation Management
This remote out-of-band management solution gives you the power to monitor and manage a workstation fleet without compromising control, all from a single interface. Quick-to-deploy, scalable, and with strong security— now you can provide support and maintenance from anywhere.[1][1] Internettoegang vereist.
Disclaimers van technische specificaties:
This remote out-of-band management solution gives you the power to monitor and manage a workstation fleet without compromising control, all from a single interface. Quick-to-deploy, scalable, and with strong security— now you can provide support and maintenance from anywhere.[1][1] Internettoegang vereist.
Disclaimers van technische specificaties:
Specificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Technische details
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 232 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 57 mm |
| Breedte verpakking | 184 mm |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
|---|
Design
| Land van herkomst | China |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 126,4 g |
|---|---|
| Hoogte | 20 mm |
| Breedte | 112 mm |
| Diepte | 72 mm |
Overige specificaties
| Compatibiliteit | Compatible with the Engage Flex Pro G2, Engage Flex Pro-C G2, Z2 Small Form Factor G9, Z2 Tower G9 Z2 Small Form Factor G1i, Z2 Tower G1i, Z4 Rack G5, and Z4/Z6/Z6A/Z8 G5 platforms. When using the HP Integrated Remote System Controller with the ZCentral 4R and Z4/Z6/Z8 G4 platforms, the HP Z4/Z6/Z8 G4/ZCentral 4R Remote System Controller Cable Adapter(7K6E5AA) is required to supply auxiliary power to the HP Integrated Remote System Controller, as well as power control, and host power status. Not compatible with Z2 Mini G9 due to size. |
|---|---|
| UNSPSC-code | 52161525 |
HP Integrated Remote System Controller interface cards/adapter
€ 427,13
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW