HP Dual Port 10GBase-T NIC Module G2 interface cards/adapter
Artikelnummer:
360K6AA
€ 158,55
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP Dual Port 10GBase-T NIC Module G2 interface cards/adapterSpecificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Technische details
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 200 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Hoogte verpakking | 57 mm |
| Breedte verpakking | 192 mm |
Design
| Land van herkomst | China |
|---|
Gewicht en omvang
| Breedte | 83,8 mm |
|---|
Overige specificaties
| UNSPSC-code | 43201404 |
|---|
HP Dual Port 10GBase-T NIC Module G2 interface cards/adapter
€ 158,55
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW