HP 4G LTE-Advanced Pro Cat16 WWAN interface cards/adapter
Artikelnummer:
B8BD2AA
€ 143,88
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP 4G LTE-Advanced Pro Cat16 WWAN interface cards/adapter
Je kunt overal heen en bijna overal verbinding maken
Je hebt internet nodig, overal en altijd. Blijf veilig verbonden via mobiele LTE-netwerken met gigabitsnelheden en een geoptimaliseerd stroomverbruik.[1] Deze HP WWAN biedt speciale breedband voor bepaalde zakelijke HP laptops. Nu is de wereld echt binnen handbereik.[1] De categorie 16 4G LTE-module van gigabit-klasse is ontworpen voor downloadsnelheden tot 1,0 Gb/s dankzij 5-carrier aggregatie en een kanaalbandbreedte van 100 MHz. Activering en een afzonderlijk aangeschaft servicecontract zijn vereist. Achterwaarts compatibel met HSPA 3G-technologie. Informeer bij je serviceprovider naar de dekking en beschikbaarheid in jouw omgeving. De verbindings-, upload- en downloadsnelheden kunnen variëren en zijn afhankelijk van het netwerk, de locatie, de omgeving, de netwerkcapaciteit en andere factoren. 4G LTE is niet op alle producten en in alle regio's beschikbaar.
[2] Ga voor meer informatie over het verbinden met een mobiel netwerk met een eSIM (Windows 11, 10), naar de HP supportpagina https://support.hp.com/si-en/document/ish_9233090-9233148-16.
Disclaimers van technische specificaties:
Gerecycled plastic wordt uitgedrukt als percentage van het totale gewicht aan plastic. PCR-materiaal is gebaseerd op de definitie in de EPEAT-norm voor computers, IEEE 1680.1-2018-norm.
Controleer dit bij je lokale afvalverwerkingsbedrijf, omdat mogelijkheden voor recycling en het aanvaarden van materialen per locatie kunnen verschillen.
Je hebt internet nodig, overal en altijd. Blijf veilig verbonden via mobiele LTE-netwerken met gigabitsnelheden en een geoptimaliseerd stroomverbruik.[1] Deze HP WWAN biedt speciale breedband voor bepaalde zakelijke HP laptops. Nu is de wereld echt binnen handbereik.[1] De categorie 16 4G LTE-module van gigabit-klasse is ontworpen voor downloadsnelheden tot 1,0 Gb/s dankzij 5-carrier aggregatie en een kanaalbandbreedte van 100 MHz. Activering en een afzonderlijk aangeschaft servicecontract zijn vereist. Achterwaarts compatibel met HSPA 3G-technologie. Informeer bij je serviceprovider naar de dekking en beschikbaarheid in jouw omgeving. De verbindings-, upload- en downloadsnelheden kunnen variëren en zijn afhankelijk van het netwerk, de locatie, de omgeving, de netwerkcapaciteit en andere factoren. 4G LTE is niet op alle producten en in alle regio's beschikbaar.
[2] Ga voor meer informatie over het verbinden met een mobiel netwerk met een eSIM (Windows 11, 10), naar de HP supportpagina https://support.hp.com/si-en/document/ish_9233090-9233148-16.
Disclaimers van technische specificaties:
Gerecycled plastic wordt uitgedrukt als percentage van het totale gewicht aan plastic. PCR-materiaal is gebaseerd op de definitie in de EPEAT-norm voor computers, IEEE 1680.1-2018-norm.
Controleer dit bij je lokale afvalverwerkingsbedrijf, omdat mogelijkheden voor recycling en het aanvaarden van materialen per locatie kunnen verschillen.
Specificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Kenmerken
| HP-segment | Bedrijf |
|---|
Technische details
| Aantal dozen per palletlaag | 20 stuk(s) |
|---|---|
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 59 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 148 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 232 mm |
Overige specificaties
| Compatibiliteit | HP EliteBook 6 G1i 13 inch Notebook AI-pc; HP EliteBook 6 G1i 14 inch Notebook AI-pc; HP EliteBook 6 G1i 16 inch Notebook AI-pc; HP ProBook 4 G1i 14 inch Notebook AI-pc;HP ProBook 4 G1i 16 inch Notebook AI-pc; HP EliteBook 6 G1a 14 inch Notebook AI-pc; HP EliteBook 6 G1a 16 inch Notebook AI-pc; HP EliteBook 6 G1a 14 inch Notebook Next Gen AI-pc;HP ProBook 4 G1a 14 inch Notebook AI-pc; HP ProBook 4 G1a 16 inch Notebook AI-pc; HP EliteBook 6 G1iR 14 inch notebook-pc; HP EliteBook 6 G1iR 16 inch notebook-pc |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43201409 |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 10; Windows 11 |
Design
| Land van herkomst | China |
|---|
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 7 g |
|---|---|
| Hoogte | 2,3 mm |
| Breedte | 52 mm |
| Diepte | 30 mm |
Logistieke gegevens
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 100 stuk(s) |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 139,8 kg |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 65 °C |
HP 4G LTE-Advanced Pro Cat16 WWAN interface cards/adapter
€ 143,88
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW