HP 25GbE SFP28 LC Fiber Optic Transceiver interface cards/adapter
Artikelnummer:
860T9AA
€ 60,85
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP 25GbE SFP28 LC Fiber Optic Transceiver interface cards/adapterSpecificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Poorten & interfaces
| Vezel-optische connector | LC |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 23,6 g |
|---|---|
| Hoogte | 57,3 mm |
| Breedte | 13,9 mm |
| Diepte | 12,4 mm |
Overige specificaties
| UNSPSC-code | 43201404 |
|---|
Design
| Land van herkomst | Taiwan |
|---|
Technische details
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 90 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 25,4 mm |
| Breedte verpakking | 159 mm |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
HP 25GbE SFP28 LC Fiber Optic Transceiver interface cards/adapter
€ 60,85
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW