Eaton 9SX1000IM UPS Dubbele conversie (online) 1 kVA 900 W 6 AC-uitgang(en)
Artikelnummer:
9SX1000IM
€ 824,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
Eaton 9SX1000IM UPS Dubbele conversie (online) 1 kVA 900 W 6 AC-uitgang(en)
9SX 1000i Marine |9SX1000IM
Specificaties
Algemeen
| Merk | Eaton |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 41 dB |
|---|---|
| Stroomspanning bescherming | Batterij-ontlading |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 900 W |
| Ingang operation voltage (max) | 276 V |
| Ingang operation voltage (min) | 120 V |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Accu/Batterij
| Automatische batterij test | Ja |
|---|
Certificaten
| Certificering | IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2, IEC/EN 62040 -2 , FCC Class B, CISPR22 Class B, DNV-GL Type approved /CE /CB report (TUV) / cULus / EAC / RCM |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
|---|
Design
| Vormfactor | Tower |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal AC uitgangen | 6 AC-uitgang(en) |
| RS-232 port | 1 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Seriële interface | Ja |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Hoogte | 252 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 387 mm |
Eaton 9SX1000IM UPS Dubbele conversie (online) 1 kVA 900 W 6 AC-uitgang(en)
€ 824,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW