Eaton 9PX 6000i RT3U UPS Dubbele conversie (online) 6 kVA 5400 W 8 AC-uitgang(en)
Artikelnummer:
9PX6KIRTN-L
€ 6.906,23
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
Eaton 9PX 6000i RT3U UPS Dubbele conversie (online) 6 kVA 5400 W 8 AC-uitgang(en)
9PX 6000i RT3U Netpack Li Ion |9PX6KIRTN-L
Specificaties
Algemeen
| Merk | Eaton |
|---|
Kenmerken
| Efficientie | 94 procent |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Uitgangsspanningsregeling | 1 procent |
| Output power capacity | 6 kVA |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 5400 W |
| Ingang operation voltage (max) | 276 V |
| Ingang operation voltage (min) | 176 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Accu/Batterij
| Aantal batterijcellen | 15 |
|---|---|
| Hot-swap batterij | Ja |
| Batterij capaciteit | 6 Ah |
| Batterijtechnologie | Lithium |
Design
| Rackcapaciteit | 3U |
|---|---|
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
|---|---|
| Aantal AC uitgangen | 8 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C12 stekker, C13 stekker |
Eaton 9PX 6000i RT3U UPS Dubbele conversie (online) 6 kVA 5400 W 8 AC-uitgang(en)
€ 6.906,23
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW