Eaton 9PX 5000i RT3U UPS Dubbele conversie (online) 5 kVA 5000 W
Artikelnummer:
9PX5KIRTNBPG2
€ 4.213,61
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
Eaton 9PX 5000i RT3U UPS Dubbele conversie (online) 5 kVA 5000 W
Eaton 9PX 5000i RT3U HotSwap Netpack G2 |9PX5KIRTNBPG2
Specificaties
Algemeen
| Merk | Eaton |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 37 dB |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 563 BTU/h |
| Efficientie | 96,7 procent |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Input vermogensfactor | 0,99 |
| Output power capacity | 5 kVA |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 5000 W |
| Ingang operation voltage (max) | 276 V |
| Ingang operation voltage (min) | 100 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 200 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op halve lading | 9,4 min |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Batterij capaciteit | 5 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Automatische batterij test | Ja |
Certificaten
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Elektromagnetische compatibiliteit (EMC), KCC, Laagspanningsrichtlijn (LVD), RCM, REACH, RoHS, UKCA, WEEE, cULus |
|---|---|
| Certificering |
IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 |
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
|---|---|
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Meegeleverde kabels | Uitgangsstroomkabel, USB-kabel |
Design
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 4U |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| RS-232 port | 1 |
|---|---|
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C19 stekker |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 45,1 kg |
|---|---|
| Hoogte | 130 mm |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 684 mm |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
|---|
Eaton 9PX 5000i RT3U UPS Dubbele conversie (online) 5 kVA 5000 W
€ 4.213,61
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW