Eaton 93PM G2 50 kW UPS Dubbele conversie (online) 50 kVA 50000 W
Artikelnummer:
GA20A2431A03100000
€ 13.679,77
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
Eaton 93PM G2 50 kW UPS Dubbele conversie (online) 50 kVA 50000 W
93PM-G2-50(200)-1 |GA20A2431A03100000
Specificaties
Algemeen
| Merk | Eaton |
|---|
Kenmerken
| Efficientie | 97 procent |
|---|---|
| Input stroom THD | 2,5 procent |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 3 |
| Aantal output fases | 3 |
| Input vermogensfactor | 0,99 |
| Output vermogensfactor | 1 |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 50 kVA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 50000 W |
| Ingang operation voltage (max) | 415 V |
| Ingang operation voltage (min) | 380 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 380 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 415 V |
| ECO mode | Ja |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
|---|---|
| Certificering |
IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-1 EN 62040-3 |
Overige specificaties
| Input-connectietype | Fixed |
|---|
Design
| Type koeling | Actief |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Modulair | Ja |
| Vormfactor | Tower |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op halve lading | 0 min |
|---|---|
| Typische backup tijd op volledige lading | 0 min |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 361 kg |
|---|---|
| Hoogte | 1990 mm |
| Breedte | 990 mm |
| Diepte | 800 mm |
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
Eaton 93PM G2 50 kW UPS Dubbele conversie (online) 50 kVA 50000 W
€ 13.679,77
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW