Eaton 5P1550IRNG2 UPS Line-interactive 1,55 kVA 1350 W 6 AC-uitgang(en)
Artikelnummer:
5P1550IRNG2
€ 1.194,32
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
Eaton 5P1550IRNG2 UPS Line-interactive 1,55 kVA 1350 W 6 AC-uitgang(en)
5P 1550i Rack 1U Netpack G2 |5P1550IRNG2
Specificaties
Algemeen
| Merk | Eaton |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 35 dB |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 654 BTU/h |
| Efficientie | 98,2 procent |
| Power factor | 0,9 |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
| Output power capacity | 1,55 kVA |
| Frequentie | 47/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 1350 W |
| Ingang operation voltage (max) | 294 V |
| Ingang operation voltage (min) | 150 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 200 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Line-interactive |
Accu/Batterij
| Aantal batterijcellen | 6 |
|---|---|
| Typische backup tijd op halve lading | 13,5 min |
| Hot-swap batterij | Ja |
| Accu/Batterij voltage | 6 V |
| Batterij capaciteit | 9 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
Certificaten
| Certificaten van naleving | Laagspanningsrichtlijn (LVD), RoHS |
|---|---|
| Certificering |
EMC IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 UL 1778 CSA-C22.2 CE UKCA Cm Ukr KCC cTUVus BIS |
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
|---|---|
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
Design
| Rackcapaciteit | 1U |
|---|---|
| Vormfactor | Rackmontage |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Aantal AC uitgangen | 6 AC-uitgang(en) |
| Stekker | C14 stekker |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Seriële interface | Ja |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 18,8 kg |
|---|---|
| Hoogte | 43,2 mm |
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 555 mm |
Eaton 5P1550IRNG2 UPS Line-interactive 1,55 kVA 1350 W 6 AC-uitgang(en)
€ 1.194,32
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW