Eaton 3P900UI UPS Stand-by (Offline) 0,9 kVA 540 W 4 AC-uitgang(en)
Artikelnummer:
3P900UI
€ 137,93
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
Eaton 3P900UI UPS Stand-by (Offline) 0,9 kVA 540 W 4 AC-uitgang(en)
EATON 3P Ellipse 900 USB IEC 900VA/540W |3P900UI
Specificaties
Algemeen
| Merk | Eaton |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 25 dB |
|---|---|
| Efficientie | 97 procent |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Output vermogensfactor | 0,6 |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Output power capacity | 0,9 kVA |
| Frequentie | 46/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 540 W |
| Ingang operation voltage (max) | 284 V |
| Ingang operation voltage (min) | 161 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 161 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 284 V |
| Golfvorm | Stepwise (Stapsgewijs) |
| UPS-topologie | Stand-by (Offline) |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
|---|---|
| Batterij capaciteit | 9 Ah |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CB, CE, RoHS, WEEE |
|---|---|
| Certificering |
IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 CE UKCA Ukr Cm |
Verpakking
| Type verpakking | Doos |
|---|
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
Design
| Vormfactor | Tower |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Type beeldscherm | LED |
Poorten & interfaces
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal AC uitgangen | 4 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C3 stekker |
| USB-poorttype | USB Type A/USB Type-C |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 3,9 kg |
|---|---|
| Hoogte | 263 mm |
| Breedte | 81 mm |
| Diepte | 235 mm |
Overige specificaties
| Relatieve luchtvochtigheid | 0 - 95 procent |
|---|---|
| Input-connectietype | C14 |
| Nominale input voltage | 220-240 V |
Eaton 3P900UI UPS Stand-by (Offline) 0,9 kVA 540 W 4 AC-uitgang(en)
€ 137,93
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW