DeLOCK 18403 heat sink compound Thermisch pad 3,2 W/m·K
Artikelnummer:
18403
€ 2,02
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
DeLOCK 18403 heat sink compound Thermisch pad 3,2 W/m·K
DELOCK W�¤rmeleitpad 70x20x0,75mm f�¼r M.2 Module 3,2 W/mK |18403
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -60 - 180 °C |
|---|
Kenmerken
| Soort | Thermisch pad |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
Verpakking
| Type verpakking | Polybag |
|---|
Logistieke gegevens
| Land van herkomst | China, Taiwan |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 0,75 mm |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 70 mm |
DeLOCK 18403 heat sink compound Thermisch pad 3,2 W/m·K
€ 2,02
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW