C2G USB3.1-C/VGA USB grafische adapter 1920 x 1200 Pixels Zwart
Artikelnummer:
88843
€ 24,17
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
C2G USB3.1-C/VGA USB grafische adapter 1920 x 1200 Pixels Zwart
88843 |88843
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Energie
| Ingangsspanning | 30 V |
|---|
Logistieke gegevens
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 320 g |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|
Kenmerken
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
C2G USB3.1-C/VGA USB grafische adapter 1920 x 1200 Pixels Zwart
€ 24,17
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW