C2G USB-C naar HDMI-adapterconverter - 4K 60Hz
Artikelnummer:
C2G54459
€ 14,12
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
C2G USB-C naar HDMI-adapterconverter - 4K 60Hz
4K USB C to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Videoadapter - 24 pin USB-C male naar HDMI female - zwart - 4K ondersteuning |C2G54459
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|
Kenmerken
| Plug and play | Ja |
|---|---|
| Snoerlengte | 0,2 m |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 | USB Type-C |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 30 g |
|---|
Logistieke gegevens
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
C2G USB-C naar HDMI-adapterconverter - 4K 60Hz
€ 14,12
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW