C2G USB-C® naar HDMI® adapterconverter - 4K 60Hz
Artikelnummer:
29872
€ 24,09
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
C2G USB-C® naar HDMI® adapterconverter - 4K 60Hz
4K USB C to HDMI Adapter - Videoadapter - 24 pin USB-C male naar HDMI female - zwart - 4K ondersteuning |29872
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Prestatie
| USB-connectortype | USB Type-C |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale resolutie (HDMI) | 3840 x 2160 Pixels |
| HDMI-uitgang | Ja |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
Eisen aan de omgeving
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 90 procent |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Kenmerken
| Certificering | CE, 2011/65/EU ROHS 2 |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Materiaal behuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 4,5 g |
|---|
Energie
| Ingangsspanning | 3.3 V |
|---|---|
| Vermogensverbruik (max) | 0,396 W |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 12 mm |
|---|---|
| Breedte | 23 mm |
| Diepte | 43 mm |
C2G USB-C® naar HDMI® adapterconverter - 4K 60Hz
€ 24,09
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW