C2G Universele 4K HDMI® dongle adapterring met kleurgecodeerde voor Mini DisplayPort™, DisplayPort en USB-C®
Artikelnummer:
C2G30028
€ 56,07
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
C2G Universele 4K HDMI® dongle adapterring met kleurgecodeerde voor Mini DisplayPort™, DisplayPort en USB-C®
Universal 4K HDMI Dongle Adapter Ring met Color Coded Mini DisplayPort, DisplayPort, and USB-C - Adapterpakket voor de video - z
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 330 g |
|---|
Logistieke gegevens
| Aantal per verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 170 g |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, 2011/65/EU ROHS 2 |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 | HDMI |
| Aansluiting 2 | Mini DisplayPort, DisplayPort, USB-C |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
C2G Universele 4K HDMI® dongle adapterring met kleurgecodeerde voor Mini DisplayPort™, DisplayPort en USB-C®
€ 56,07
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW