C2G C2G54550 video kabel adapter 0,25 m USB Type-C HDMI Zwart
Artikelnummer:
C2G54550
€ 27,99
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
C2G C2G54550 video kabel adapter 0,25 m USB Type-C HDMI Zwart
USB-C to HDMI Adapter - 8K 60Hz |C2G54550
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|
Logistieke gegevens
| Land van herkomst | China |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 30 g |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, REACH |
|---|
Kenmerken
| Overdrachtssnelheid | 48 Gbit/s |
|---|---|
| Snoerlengte | 0,25 m |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 | USB Type-C |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
C2G C2G54550 video kabel adapter 0,25 m USB Type-C HDMI Zwart
€ 27,99
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW