C2G 54421 video kabel adapter 1,82 m Mini DisplayPort HDMI Zwart
Artikelnummer:
CG54421
€ 14,81
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
C2G 54421 video kabel adapter 1,82 m Mini DisplayPort HDMI Zwart
6ft C2G MiniDP M to HDMI M BLK |CG54421
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Nominale spanning | 30 V |
| Snoerlengte | 1,82 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 | Mini DisplayPort |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
Gewicht en omvang
| Diameter van de kabel | 6,5 mm |
|---|
Logistieke gegevens
| Land van herkomst | China |
|---|
C2G 54421 video kabel adapter 1,82 m Mini DisplayPort HDMI Zwart
€ 14,81
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW