C2G 54332 video kabel adapter 1,83 m DisplayPort VGA (D-Sub) Zwart
Artikelnummer:
CG54332
€ 9,53
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
C2G 54332 video kabel adapter 1,83 m DisplayPort VGA (D-Sub) Zwart
3ft DP to HDMI Cable 4K Passive Zwart |CG54332
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 145,6 g |
|---|
Kenmerken
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
C2G 54332 video kabel adapter 1,83 m DisplayPort VGA (D-Sub) Zwart
€ 9,53
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW