C2G 3m HDMI naar VGA actieve video-adapterkabel - 1080p
Artikelnummer:
41473
€ 113,23
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
C2G 3m HDMI naar VGA actieve video-adapterkabel - 1080p
USB GaN Ladeger�¤t 3xUSB Type-C PD 3.1 u. 1xUSB Typ A |41473
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Prestatie
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
|---|
Inhoud van de verpakking
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-C naar USB Type-C |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | CN, EU, JP, UK, US |
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,2 m |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Verpakking
| Type verpakking | Hangende doos |
|---|
Energie
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
|---|---|
| Stroom | 2 A |
Logistieke gegevens
| Land van herkomst | China |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 31 mm |
|---|---|
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 97 mm |
C2G 3m HDMI naar VGA actieve video-adapterkabel - 1080p
€ 113,23
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW