C2G 10-pin RJ45/DB9M Modular Adapter Grijs
Artikelnummer:
81555
€ 13,17
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
C2G 10-pin RJ45/DB9M Modular Adapter Grijs
DELOCK 19 1HE Kabelmanagement Rangierpanel + 2 Ã?Â?ffn. Kunsts |81555
Specificaties
Algemeen
| Merk | C2G |
|---|
Kenmerken
| Soort | Paneel voor kabelbeheer |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
Logistieke gegevens
| Land van herkomst | China |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 44 mm |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 482,6 mm |
C2G 10-pin RJ45/DB9M Modular Adapter Grijs
€ 13,17
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW