ATEN VC160A-AT-G video signal converter
Artikelnummer:
VC160A-AT-G
€ 79,80
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
ATEN VC160A-AT-G video signal converter
De VC160A is een VGA-naar-DVI converter waarmee u VGA-brongegevens kunt weergeven op een DVI-scherm. Het gebruikt dubbele stroom-
bronnen – van de VGA-poort en een voedingsadapter De VC160A is compact, flexibel en eenvoudig te installeren - zonder software. Hij ondersteunt een breed bereik aan resoluties voor een prettigere videokwaliteitservaring.
1x VC160A VGA naar DVI-converter
1x voedingsadapter
1x gebruiksaanwijzing
bronnen – van de VGA-poort en een voedingsadapter De VC160A is compact, flexibel en eenvoudig te installeren - zonder software. Hij ondersteunt een breed bereik aan resoluties voor een prettigere videokwaliteitservaring.
1x VC160A VGA naar DVI-converter
1x voedingsadapter
1x gebruiksaanwijzing
Specificaties
Gewicht en omvang
| Gewicht | 250 g |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Output interface | DVI-D |
Eisen aan de omgeving
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 80 procent |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 175 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 250 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 325 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 24,4 mm |
|---|---|
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 78,1 mm |
Verpakking
| Aantal | 1 |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 320 g |
| Diepte verpakking | 119 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Breedte verpakking | 59 mm |
Energie
| Operating voltage | 5,3 V |
|---|
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
|---|
Kenmerken
| LED-indicatoren | Ja |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
Video
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1200 Pixels |
|---|---|
| Videoresoluties | 1920 x 1200 Pixels |
ATEN VC160A-AT-G video signal converter
€ 79,80
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW