APC SYWMBP96K160H uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SYWMBP96K160H
€ 8.725,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SYWMBP96K160H uninterruptible power supply (UPS)
APC SYWMBP96K160H. Ingang operation voltage (min): 400 V, Frequentie: 50 Hz, Uitgang operation voltage (min): 400 V. Vormfactor: Rackmontage, Kleur van het product: Zwart. Certificaten van naleving: RoHS. Breedte: 1010 mm, Diepte: 400 mm, Hoogte: 1010 mm. Breedte verpakking: 1200 mm, Diepte verpakking: 800 mm, Hoogte verpakking: 1300 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Stroom (max.) | 400 A |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Ingang operation voltage (min) | 400 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 400 V |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 800 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 1300 mm |
| Breedte verpakking | 1200 mm |
| Gewicht verpakking | 120 kg |
Design
| Vormfactor | Rackmontage |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -5 - 40 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 115 kg |
|---|---|
| Hoogte | 1010 mm |
| Breedte | 1010 mm |
| Diepte | 400 mm |
Overige specificaties
| Aantal fases | 3 |
|---|
APC SYWMBP96K160H uninterruptible power supply (UPS)
€ 8.725,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW