APC Symmetra PX48 Battery Frame uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SYCFXR48-9
€ 17.493,15
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC Symmetra PX48 Battery Frame uninterruptible power supply (UPS)
APC Symmetra PX48 Battery Frame. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Batterij capaciteit: 31104 Ah. Vormfactor: 42U, Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778. Gewicht: 1252 kg. Gewicht verpakking: 1351 kg
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Accu/Batterij
| Batterij capaciteit | 31104 Ah |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
Certificaten
| Certificering | CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778 |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 1351 kg |
|---|
Design
| Vormfactor | 42U |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 999,9 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1252 kg |
|---|
Overige specificaties
| Afmetingen (B x D x H) | 600 x 1070 x 1991 mm |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 848 x 1210 x 2134 mm |
| Type batterij | VRLA |
APC Symmetra PX48 Battery Frame uninterruptible power supply (UPS)
€ 17.493,15
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW