APC Symmetra PX uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SY125K500DR-PDNB
€ 70.933,89
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC Symmetra PX uninterruptible power supply (UPS)
APC Symmetra PX. Output power capacity: 125 kVA, Uitgangsvermogen: 125000 W, Ingang operation voltage (min): 408 V. Kleur van het product: Zwart, Type beeldscherm: LCD. Certificering: cUL Listed,CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778,UL 60950-1,UL Listed. Breedte: 2200 mm, Diepte: 1070 mm, Hoogte: 1991 mm. Gewicht verpakking: 1514,1 kg
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 54 dB |
|---|---|
| Efficientie | 96 procent |
| Input stroom THD | 5 procent |
| Output voltage THD | 6 procent |
| EMI/RFI geluidsfiltering | Ja |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 125 kVA |
| Uitgangsvermogen | 125000 W |
| Ingang operation voltage (max) | 552 V |
| Ingang operation voltage (min) | 408 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 400 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 480 V |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 999,9 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1262,3 kg |
|---|---|
| Hoogte | 1991 mm |
| Breedte | 2200 mm |
| Diepte | 1070 mm |
Overige specificaties
| Interface | 3 x SmartSlot |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 1870 x 1270 x 2150 mm |
| Beheerplatform | SNMP |
| Aantal fases | 3 |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Type beeldscherm | LCD |
Accu/Batterij
| Hot-swap batterij | Ja |
|---|
Certificaten
| Certificering | cUL Listed,CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778,UL 60950-1,UL Listed |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 1514,1 kg |
|---|
APC Symmetra PX uninterruptible power supply (UPS)
€ 70.933,89
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW