APC Symmetra LX 8kVA UPS uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SYA8K16P
€ 11.792,82
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC Symmetra LX 8kVA UPS uninterruptible power supply (UPS)
APC Symmetra LX 8kVA UPS. Output power capacity: 8 kVA, Uitgangsvermogen: 6400 W, Geluidsniveau: 62 dB. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Typische backup tijd op volledige lading: 254,1 min, Typische backup tijd op halve lading: 528,4 min. Gewicht: 219,6 kg. Gewicht verpakking: 236,82 g. Afmetingen (B x D x H): 483 x 726 x 937 mm, Output Voltage voetnoot: 120 - 208 / 120 - 240, Nominale input voltage: 208 V
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op halve lading | 528,4 min |
|---|---|
| Typische backup tijd op volledige lading | 254,1 min |
| Vervangings-batterij cartridge | SYBT5 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 219,6 kg |
|---|
Overige specificaties
| Afmetingen (B x D x H) | 483 x 726 x 937 mm |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 599 x 997 x 1181 mm |
| Output Voltage voetnoot | 120 - 208 / 120 - 240 |
| Communicatieopties, kaarten | AP9619 |
| Slot voor communicatieopties | SmartSlot |
| Nominale input voltage | 208 V |
Kenmerken
| Geluidsniveau | 62 dB |
|---|---|
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 8 kVA |
| Uitgangsvermogen | 6400 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 236,82 g |
|---|
APC Symmetra LX 8kVA UPS uninterruptible power supply (UPS)
€ 11.792,82
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW