APC Symmetra LX 8kVA N+1 uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SYAF8KI
€ 5.329,61
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC Symmetra LX 8kVA N+1 uninterruptible power supply (UPS)
APC Symmetra LX 8kVA N+1. Output power capacity: 8 kVA, Uitgangsvermogen: 5600 W, Ingang operation voltage (min): 155 V. Aantal AC uitgangen: 1 AC-uitgang(en). Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Accu/Batterij oplaadtijd: 3 uur. Vormfactor: Tower. Veiligheid: C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, EN 55022 Class A, EN 55024, EN 60950, GOST, IEC 60950, VDE
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 62 dB |
|---|---|
| Efficientie | 90 procent |
| Input stroom THD | 7 procent |
| Output voltage THD | 5 procent |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 8 kVA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 5600 W |
| Crest factor | 5:1 |
| Ingang operation voltage (max) | 480 V |
| Ingang operation voltage (min) | 155 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
Accu/Batterij
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 201,8 kg |
|---|---|
| Hoogte | 671 mm |
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 726 mm |
Overige specificaties
| Afmetingen (B x D x H) | 483 x 726 x 671 mm |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 599 x 997 x 914 mm |
| Type batterij | SYBT5 |
| Netspanning, in bedrijf | 230 V |
| Nominale input voltage | 230-400 V |
Design
| Vormfactor | Tower |
|---|
Poorten & interfaces
| Aantal AC uitgangen | 1 AC-uitgang(en) |
|---|---|
| RS-232 port | 1 |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4500 m |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 229,6 kg |
|---|
Safety regulation & standards
| Veiligheid | C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, EN 55022 Class A, EN 55024, EN 60950, GOST, IEC 60950, VDE |
|---|
APC Symmetra LX 8kVA N+1 uninterruptible power supply (UPS)
€ 5.329,61
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW