APC SYAF16KXR9I uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SYAF16KXR9I
€ 9.144,14
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SYAF16KXR9I uninterruptible power supply (UPS)
APC SYAF16KXR9I. Output power capacity: 16 kVA, Uitgangsvermogen: 12800 W, Geluidsniveau: 62 dB. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Accu/Batterij oplaadtijd: 7,5 uur. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 599 mm, Diepte: 997 mm, Hoogte: 1880 mm. Gewicht verpakking: 535,5 kg
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 62 dB |
|---|---|
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 16 kVA |
| Uitgangsvermogen | 12800 W |
Accu/Batterij
| Vervangings-batterij cartridge | 9 |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 7,5 uur |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 503,6 kg |
|---|---|
| Hoogte | 1880 mm |
| Breedte | 599 mm |
| Diepte | 997 mm |
Overige specificaties
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 599 x 997 x 1880 mm |
|---|---|
| Type batterij | SYBT5 |
| Output Voltage voetnoot | 120/208V, 120/240V |
| Output-aansluitingen | 2PH+N+G |
| Communicatieopties, kaarten | AP9619 |
| Slot voor communicatieopties | Smart-Slot |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
Poorten & interfaces
| Seriële poort(en) | 1 |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4500 m |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 535,5 kg |
|---|
APC SYAF16KXR9I uninterruptible power supply (UPS)
€ 9.144,14
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW