APC SYA12K16RMP uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SYA12K16RMP
€ 15.268,90
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SYA12K16RMP uninterruptible power supply (UPS)
APC SYA12K16RMP. Output power capacity: 12 kVA, Uitgangsvermogen: 9800 W. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Accu/Batterij oplaadtijd: 3 uur. Certificering: CSA,FCC Part 15 Class A,UL 1778. Gewicht: 242,7 kg. Type batterij: SYBT5, Interface: DB-9 RS-232, Smart-Slot, Output-aansluitingen: 1x Hard Wire 4-wire (2PH + N +G) 4x NEMA L14-30R 8x NEMA L5-20R
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Accu/Batterij
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
Certificaten
| Certificering | CSA,FCC Part 15 Class A,UL 1778 |
|---|
Overige specificaties
| Interface | DB-9 RS-232, Smart-Slot |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 472 x 688 x 836 mm |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 599 x 997 x 1054 mm |
| Type batterij | SYBT5 |
| Output-aansluitingen |
1x Hard Wire 4-wire (2PH + N +G) 4x NEMA L14-30R 8x NEMA L5-20R |
| Input-connectietype | Hard Wire 4-wire (2PH+N+G) |
| Nominale input voltage | 208 V |
Kenmerken
| Geluidsalarm(en) | Ja |
|---|---|
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 12 kVA |
| Uitgangsvermogen | 9800 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 242,7 kg |
|---|
APC SYA12K16RMP uninterruptible power supply (UPS)
€ 15.268,90
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW