APC SYA12K16P uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SYA12K16P
€ 14.742,39
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SYA12K16P uninterruptible power supply (UPS)
APC SYA12K16P. Output power capacity: 12 kVA, Uitgangsvermogen: 9600 W, Ingang operation voltage (min): 96 V. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Typische backup tijd op volledige lading: 6 min, Typische backup tijd op halve lading: 17,1 min. Vormfactor: Tower, Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 263,6 kg. Meegeleverde software: PowerChute Network Shutdown v2.2.3, Gewicht verpakking: 287,3 kg
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 62 dB |
|---|---|
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 12 kVA |
| Frequentie | 45/65 Hz |
| Uitgangsvermogen | 9600 W |
| Ingang operation voltage (max) | 138 V |
| Ingang operation voltage (min) | 96 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 120 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 263,6 kg |
|---|
Overige specificaties
| Afmetingen (B x D x H) | 483 x 726 x 937 mm |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 599 x 997 x 1181 mm |
| Compatibele besturingssystemen | AIX, HP/UX, Linux, Mac OS X, Novell, Solaris, Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows XP |
| Netspanning, in bedrijf | 208 V |
| Nominale input voltage | 208 V |
Design
| Vormfactor | Tower |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op halve lading | 17,1 min |
|---|---|
| Typische backup tijd op volledige lading | 6 min |
| Vervangings-batterij cartridge | SYBT5 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
Verpakking
| Meegeleverde software | PowerChute Network Shutdown v2.2.3 |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 287,3 kg |
Logistieke gegevens
| Producten per pallet | 1 stuk(s) |
|---|
APC SYA12K16P uninterruptible power supply (UPS)
€ 14.742,39
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW