APC SY400K500DL-PD uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SY400K500DL-PD
€ 244.083,51
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SY400K500DL-PD uninterruptible power supply (UPS)
APC SY400K500DL-PD. Output power capacity: 400 kVA, Uitgangsvermogen: 400000 W, Frequentie: 40/70 Hz. Accu/Batterij oplaadtijd: 3,50 uur. Kleur van het product: Zwart. Certificering: cUL Listed,CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778,UL 60950-1,UL Listed. Gewicht: 7445,4 kg
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsalarm(en) | Ja |
|---|---|
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 400 kVA |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 400000 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 40 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 999,9 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 7445,4 kg |
|---|
Overige specificaties
| Afmetingen (B x D x H) | 5200 x 1070 x 1991 mm |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 7100 x 1270 x 2150 mm |
| Type batterij | VRLA |
| Output-aansluitingen |
1x Hard Wire 4-wire (3PH + G) 1x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Input-connectietype | Hard Wire 4-wire (3PH + G), Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
Accu/Batterij
| Hot-swap batterij | Ja |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3,50 uur |
Certificaten
| Certificering | cUL Listed,CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778,UL 60950-1,UL Listed |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 8306,4 kg |
|---|
APC SY400K500DL-PD uninterruptible power supply (UPS)
€ 244.083,51
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW