APC SY32K96H uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SY32K96H
€ 27.921,35
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SY32K96H uninterruptible power supply (UPS)
APC SY32K96H. Output power capacity: 32 kVA, Uitgangsvermogen: 32000 W, Frequentie: 40/70 Hz. Accu/Batterij oplaadtijd: 3,50 uur. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE,EN 50091-1,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,FCC Part 15 Class A,VFI-SS-111. Gewicht: 1029 kg
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsalarm(en) | Ja |
|---|---|
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 32 kVA |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 32000 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 40 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 999,9 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1029 kg |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
|---|
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
Accu/Batterij
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3,50 uur |
|---|
Certificaten
| Certificering | CE,EN 50091-1,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,FCC Part 15 Class A,VFI-SS-111 |
|---|
Overige specificaties
| Interface | SmartSlot |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 1200 x 1070 x 1991 mm |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 1696 x 1210 x 2140 mm |
| Type batterij | VRLA |
| Output-aansluitingen | 1x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Input-connectietype | Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Nominale input voltage | 400 V |
APC SY32K96H uninterruptible power supply (UPS)
€ 27.921,35
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW