APC SY150K250D uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SY150K250D
€ 102.119,41
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SY150K250D uninterruptible power supply (UPS)
APC SY150K250D. Output power capacity: 500 kVA, Uitgangsvermogen: 500000 W, Ingang operation voltage (min): 400 V. Accu/Batterij oplaadtijd: 3,50 uur. Kleur van het product: Zwart. Certificering: cUL,CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778,UL 60950-1,UL. Breedte: 3100 mm, Diepte: 1070 mm, Hoogte: 1991 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 54 dB |
|---|---|
| Output power capacity | 500 kVA |
| Uitgangsvermogen | 500000 W |
| Ingang operation voltage (max) | 480 V |
| Ingang operation voltage (min) | 400 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 400 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 480 V |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 40 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 999,9 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 3550,9 kg |
|---|---|
| Hoogte | 1991 mm |
| Breedte | 3100 mm |
| Diepte | 1070 mm |
Overige specificaties
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 4110 x 1270 x 2150 mm |
|---|---|
| Type batterij | VRLA |
| Netspanning, in bedrijf | 400 V |
| Nominale input voltage | 400 V |
Design
| LED-indicatoren | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3,50 uur |
|---|
Certificaten
| Certificering | cUL,CE,EN/IEC 62040-2,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,UL 1778,UL 60950-1,UL |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 3928,6 kg |
|---|
APC SY150K250D uninterruptible power supply (UPS)
€ 102.119,41
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW