APC SY125K500D-NB uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SY125K500D-NB
€ 60.053,24
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SY125K500D-NB uninterruptible power supply (UPS)
APC SY125K500D-NB. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 500 kVA, Uitgangsvermogen: 500000 W. Stopcontacttypes: Hard Wire 4-wire (3PH + G), Hard Wire 5-wire (3PH + N + G). Vormfactor: Tower, Kleur van het product: Zwart, Type beeldscherm: LCD. Certificering: cUL Listed, CSA C22.2 No.107.3-05, EN/IEC 62040-1-1, EN/IEC 62040-2, EN/IEC 62040-3, OSHPD, UL.... Breedte: 1800 mm, Diepte: 1070 mm, Hoogte: 1991 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Responstijd | 2 ms |
|---|---|
| Geluidsniveau | 54 dB |
| Efficientie | 96 procent |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting, Kortsluiting |
| Input stroom THD | 5 procent |
| Output voltage THD | 3 procent |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 2 |
| Aantal output fases | 3 |
| Input vermogensfactor | 0,99 |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij laag batterijniveau |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 500 kVA |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 500000 W |
| Ingang operation voltage (max) | 552 V |
| Ingang operation voltage (min) | 400 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 400 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 480 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 1000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1136 kg |
|---|---|
| Hoogte | 1991 mm |
| Breedte | 1800 mm |
| Diepte | 1070 mm |
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
Design
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
|---|---|
| Vormfactor | Tower |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| RS-232 port | 1 |
|---|---|
| Stopcontacttypes | Hard Wire 4-wire (3PH + G), Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| SmartSlot | Ja |
Certificaten
| Certificering | cUL Listed, CSA C22.2 No.107.3-05, EN/IEC 62040-1-1, EN/IEC 62040-2, EN/IEC 62040-3, OSHPD, UL 1778, UL 60950-1, UL Listed |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 1270 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 2150 mm |
| Breedte verpakking | 1870 mm |
| Gewicht verpakking | 1309 kg |
APC SY125K500D-NB uninterruptible power supply (UPS)
€ 60.053,24
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW