APC SY100K250D uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SY100K250D
€ 72.089,96
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SY100K250D uninterruptible power supply (UPS)
APC SY100K250D. Output power capacity: 100 kVA, Uitgangsvermogen: 100000 W, Efficientie: 96 procent. Aantal AC uitgangen: 2 AC-uitgang(en). Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Accu/Batterij oplaadtijd: 3,50 uur. Vormfactor: Tower, Kleur van het product: Zwart. Certificering: cUL,CE,EN 50091-1,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,FCC Part 15 Class A,UL,VFI-SS-111
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 54 dB |
|---|---|
| Efficientie | 96 procent |
| Output power capacity | 100 kVA |
| Uitgangsvermogen | 100000 W |
Accu/Batterij
| Hot-swap batterij | Ja |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3,50 uur |
Certificaten
| Certificering | cUL,CE,EN 50091-1,EN/IEC 62040-3,EN/IEC 62040-1-1,FCC Part 15 Class A,UL,VFI-SS-111 |
|---|
Overige specificaties
| Interface | Parallel |
|---|---|
| Type batterij | VRLA |
| Output-aansluitingen |
1x Hard Wire 4-wire (3PH + G) 1x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Input-connectietype | Hard Wire 4-wire (3PH + G), Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Netspanning, in bedrijf | 400 V |
| Nominale input voltage | 400-480 V |
Design
| Vormfactor | Tower |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces
| Aantal AC uitgangen | 2 AC-uitgang(en) |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 40 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 999,9 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Hoogte | 1991 mm |
|---|---|
| Breedte | 2350 mm |
| Diepte | 1070 mm |
APC SY100K250D uninterruptible power supply (UPS)
€ 72.089,96
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW