APC SRVL6KRILRK uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SRVL6KRILRK
€ 5.990,44
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SRVL6KRILRK uninterruptible power supply (UPS)
APC SRVL6KRILRK. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 6 kVA, Uitgangsvermogen: 6000 W. Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Accu/Batterij voltage: 48 V, Acculevensduur (max): 10 jaar. Vormfactor: Rackmontage/toren, Kleur van het product: Zwart, Zilver, Rackcapaciteit: 5U. Certificering: CB CE UKCA RCM IRAM TISI UN 38.3 IEC 62619. Meegeleverde kabels: Telefoon (RJ-11), RJ-45, RS-232, USB-kabel
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 57,3 dB |
|---|---|
| Efficientie | 93,5 procent |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij overbelasting |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 6 kVA |
| Surge energy rating | 600 J |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 6000 W |
| Crest factor | 3:1 |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 120 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 48 V |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 10 jaar |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 5 uur |
Certificaten
| Certificering |
CB CE UKCA RCM IRAM TISI UN 38.3 IEC 62619 |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 800 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 652 mm |
| Breedte verpakking | 600 mm |
| Gewicht verpakking | 8,59 kg |
Design
| Rackcapaciteit | 5U |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
Poorten & interfaces
| USB-poort | Ja |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 69,2 kg |
|---|---|
| Hoogte | 217 mm |
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 685 mm |
Inhoud van de verpakking
| Meegeleverde kabels | Telefoon (RJ-11), RJ-45, RS-232, USB-kabel |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
APC SRVL6KRILRK uninterruptible power supply (UPS)
€ 5.990,44
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW