APC SRVL3KRILRK uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SRVL3KRILRK
€ 3.307,66
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SRVL3KRILRK uninterruptible power supply (UPS)
Blijf altijd online en voorkom dataverlies
Een APC Easy-UPS On-Line Li-Ion levert door zijn dubbel conversie techniek altijd perfect schone stroom aan alle aangesloten apparatuur. Zelfs stroomuitval heeft hier geen invloed op. De APC Easy-UPS On-Line Li-Ion levert dan zonder te hoeven schakelen automatisch noodstroom. Zo voorkom je ongewenste uitval van bijvoorbeeld een PC, server, storage of switch. Met PowerChute Serial Shutdown software kun je via usb zelfs kritieke IT hardware geautomatiseerd en gecontroleerd laten afsluiten. Hierdoor voorkom je dataverlies, downtime en fysieke schade aan hardware.
Lithium-Ion
De APC SRVL3KRILRK maakt gebruik van Li-Ion batterijen, dit levert unieke voordelen:
-Langere levensduur. Li-Ion batterijen kunnen tot 10 jaar mee en maakt de ups dus echt onderhoudsvrij.
-Kleiner en lichter. Li-Ion batterijen zijn kleiner en wegen ongeveer 30% minder dan lood zuur batterijen, dit scheelt ruimte en vereenvoudigt de installatie.
-Betere prestaties bij hoge temperatuur. Li-Ion batterijen presteren prima bij een hoge omgevingstemperatuur (tot 40°C), dit in tegenstelling tot lood zuur batterijen waar dit sterk ten koste gaat van de batterijlevensduur.
-5 jaar fabrieksgarantie. Standaard lange garantie op de ups inclusief de batterij.
-Lagere kosten: Bovenstaande voordelen verlagen de totale kosten over de gehele levensduur van de ups tot wel 53% (t.o.v. een ups met lood zuur batterijen.)
Beschikbaarheid
De Easy-UPS On-Line Li-Ion heeft een interne bypass en maakt gebruik van dubbel conversie, zo wordt de beschikbaarheid en de levensduur van aangesloten hardware gemaximaliseerd. Tevens maakt het de ups compatibel met een noodstroomaggregaat. De On-Line dubbel conversie techniek zorgt voor schone, ononderbroken stroom naar beschermde apparatuur ook wanneer generatorstroom wordt gebruikt.
Verleng de accuduur
Je kan het aantal minuten dat de APC SRVL3KRILRK zelfstandig noodstroom kan leveren eenvoudig verhogen door maximaal 2 additionele externe batterij pakketten (SRVL48RMBP2U) aan te koppelen. Een runtime van meerdere uren is zo zelfs mogelijk.
Accuduur
De te verwachten accuduur bepaal je eenvoudig met behulp van de runtime tabel, je vindt deze terug tussen de productafbeeldingen. Je kunt zo inschatten hoelang de ups bij een bepaalde belasting noodstroom levert.
Veiligheid
Deze Easy-UPS On-Line beschermt aangesloten apparaten tegen piekspanning o.a. veroorzaakt door bliksem.
Eenvoudig in gebruik
Met de optionele Easy-UPS On-Line Netwerk Management Kaart (AP9544) kan je deze ups direct verbinden met je netwerk. Zo is de APC UPS eenvoudig op afstand te managen via SNMP en kan hij via het netwerk middels PowerChute Network Shutdown software een shutdown signaal sturen naar meerdere eventueel virtuele servers. Wil je de ups juist monitoren d.m.v. potentiaal vrije / droge contacten, kies dan voor de relais (VGL9901i) insteekkaart.
Rack/tower convertible
De Easy-UPS On-Line Li-Ion is rack/tower convertible. Dit betekent dat zowel de voetjes als de 4 post rack inbouwbeugels worden meegeleverd. Zo kan je hem dus zowel horizontaal in een rack monteren, maar ook rechtop plaatsen.
Garantie
De fabrieksgarantie van de SRVL3KRILRK bedraagt 3 jaar op de powermodule en 5 jaar op de li-ion accu.
Inbegrepen
Basis UPS-signaal RS-232-kabel, Batterijkabel, C13-C14-voedingskabel, IEC-C14 - Schuko-ingangsvoedingskabel, Rekmontagebeugels, RJ11-kabel, RJ45-kabel, Handleiding, Stabilisatievoeten, USB-kabel, Gebruikershandleiding
Een APC Easy-UPS On-Line Li-Ion levert door zijn dubbel conversie techniek altijd perfect schone stroom aan alle aangesloten apparatuur. Zelfs stroomuitval heeft hier geen invloed op. De APC Easy-UPS On-Line Li-Ion levert dan zonder te hoeven schakelen automatisch noodstroom. Zo voorkom je ongewenste uitval van bijvoorbeeld een PC, server, storage of switch. Met PowerChute Serial Shutdown software kun je via usb zelfs kritieke IT hardware geautomatiseerd en gecontroleerd laten afsluiten. Hierdoor voorkom je dataverlies, downtime en fysieke schade aan hardware.
Lithium-Ion
De APC SRVL3KRILRK maakt gebruik van Li-Ion batterijen, dit levert unieke voordelen:
-Langere levensduur. Li-Ion batterijen kunnen tot 10 jaar mee en maakt de ups dus echt onderhoudsvrij.
-Kleiner en lichter. Li-Ion batterijen zijn kleiner en wegen ongeveer 30% minder dan lood zuur batterijen, dit scheelt ruimte en vereenvoudigt de installatie.
-Betere prestaties bij hoge temperatuur. Li-Ion batterijen presteren prima bij een hoge omgevingstemperatuur (tot 40°C), dit in tegenstelling tot lood zuur batterijen waar dit sterk ten koste gaat van de batterijlevensduur.
-5 jaar fabrieksgarantie. Standaard lange garantie op de ups inclusief de batterij.
-Lagere kosten: Bovenstaande voordelen verlagen de totale kosten over de gehele levensduur van de ups tot wel 53% (t.o.v. een ups met lood zuur batterijen.)
Beschikbaarheid
De Easy-UPS On-Line Li-Ion heeft een interne bypass en maakt gebruik van dubbel conversie, zo wordt de beschikbaarheid en de levensduur van aangesloten hardware gemaximaliseerd. Tevens maakt het de ups compatibel met een noodstroomaggregaat. De On-Line dubbel conversie techniek zorgt voor schone, ononderbroken stroom naar beschermde apparatuur ook wanneer generatorstroom wordt gebruikt.
Verleng de accuduur
Je kan het aantal minuten dat de APC SRVL3KRILRK zelfstandig noodstroom kan leveren eenvoudig verhogen door maximaal 2 additionele externe batterij pakketten (SRVL48RMBP2U) aan te koppelen. Een runtime van meerdere uren is zo zelfs mogelijk.
Accuduur
De te verwachten accuduur bepaal je eenvoudig met behulp van de runtime tabel, je vindt deze terug tussen de productafbeeldingen. Je kunt zo inschatten hoelang de ups bij een bepaalde belasting noodstroom levert.
Veiligheid
Deze Easy-UPS On-Line beschermt aangesloten apparaten tegen piekspanning o.a. veroorzaakt door bliksem.
Eenvoudig in gebruik
Met de optionele Easy-UPS On-Line Netwerk Management Kaart (AP9544) kan je deze ups direct verbinden met je netwerk. Zo is de APC UPS eenvoudig op afstand te managen via SNMP en kan hij via het netwerk middels PowerChute Network Shutdown software een shutdown signaal sturen naar meerdere eventueel virtuele servers. Wil je de ups juist monitoren d.m.v. potentiaal vrije / droge contacten, kies dan voor de relais (VGL9901i) insteekkaart.
Rack/tower convertible
De Easy-UPS On-Line Li-Ion is rack/tower convertible. Dit betekent dat zowel de voetjes als de 4 post rack inbouwbeugels worden meegeleverd. Zo kan je hem dus zowel horizontaal in een rack monteren, maar ook rechtop plaatsen.
Garantie
De fabrieksgarantie van de SRVL3KRILRK bedraagt 3 jaar op de powermodule en 5 jaar op de li-ion accu.
Inbegrepen
Basis UPS-signaal RS-232-kabel, Batterijkabel, C13-C14-voedingskabel, IEC-C14 - Schuko-ingangsvoedingskabel, Rekmontagebeugels, RJ11-kabel, RJ45-kabel, Handleiding, Stabilisatievoeten, USB-kabel, Gebruikershandleiding
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 50 dB |
|---|---|
| Afneembaar netsnoer | Ja |
| Efficientie | 90 procent |
| Type stroombron | AC |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 3 kVA |
| Surge energy rating | 945 J |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 2700 W |
| Crest factor | 3:1 |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 110 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| ECO mode | Ja |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op halve lading | 88 min |
|---|---|
| Typische backup tijd op volledige lading | 45 min |
| Accu/Batterij voltage | 48 V |
| Acculevensduur (max) | 10 jaar |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4,8 uur |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UKCA |
|---|---|
| Certificering | CB , CE, EAC, IEC 62619, KC, RCM, TISI, UKCA, UN 38.3, RoHS |
Verpakking
| Diepte verpakking | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 480 mm |
| Breedte verpakking | 800 mm |
| Gewicht verpakking | 50,6 kg |
Design
| Soort bediening | Knoppen |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 4U |
| Type koeling | Actief |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Ingebouwde ventilator | Ja |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal AC uitgangen | 7 AC-uitgang(en) |
| RS-232 port | 1 |
| Stekker | C20 stekker |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C19 stekker |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 38,3 kg |
|---|---|
| Hoogte | 172 mm |
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 616 mm |
Inhoud van de verpakking
| Rekbevestigingspakket | Ja |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Telefoon (RJ-11), Stroombelastingskabel, RJ-45, RS-232, USB-kabel |
| Gebruikershandleiding | Ja |
APC SRVL3KRILRK uninterruptible power supply (UPS)
€ 3.307,66
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW