APC SRV1KI-E uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SRV1KI-E
€ 410,38
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SRV1KI-E uninterruptible power supply (UPS)
Blijf altijd online en voorkom dataverlies
Een APC Easy-UPS On-Line levert door zijn dubbel conversie techniek altijd perfect schone stroom aan alle aangesloten apparatuur. Zelfs stroomuitval heeft hier geen invloed op. De APC Easy-UPS On-Line levert dan zonder te hoeven schakelen automatisch noodstroom. Zo voorkom je ongewenste uitval van bijvoorbeeld een PC, server, storage of switch. Met de meegeleverde shutdown software kun je zelfs kritieke IT hardware geautomatiseerd en gecontroleerd laten afsluiten. Hierdoor voorkom je dataverlies, downtime en fysieke schade aan hardware.
Beschikbaarheid
De Easy-UPS On-Line heeft een interne bypass en maakt gebruik van dubbel conversie, zo wordt de beschikbaarheid en de levensduur van aangesloten hardware gemaximaliseerd. Tevens maakt het de ups compatibel met een noodstroom aggregaat. De On-
Line dubbel conversie techniek zorgt voor schone, ononderbroken stroom naar beschermde apparatuur ook wanneer generatorstroom wordt gebruikt.
Verwachte accuduur
De te verwachten accuduur lees je eenvoudig af in de runtime grafiek, je vindt deze terug tussen de product afbeeldingen. Je kunt zo eenvoudig zien hoelang de ups bij een bepaalde belasting noodstroom levert.
Veiligheid
Deze Easy-UPS On-Line beschermt aangesloten apparaten tegen piekspanning o.a. veroorzaakt door bliksem.
Eenvoudig in gebruik
Met de optionele Easy-UPS On-Line Netwerk Management Kaart (AP9544) kan je deze ups direct verbinden met je netwerk. Zo is de APC UPS eenvoudig op afstand te managen via SNMP en kan hij via het netwerk middels PowerChute network shutdown software een shutdown signaal sturen naar meerdere eventueel virtuele servers. Wil je de ups juist monitoren d.m.v. potentiaal vrije / droge contacten, kies dan voor de relais (VGL9901i) insteekkaart.
Verleng de levensduur
De interne batterij cartridge (APCRBCV203) is te vervangen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC SRV1KI-E.
Garantie
De fabrieksgarantie van de SRV1KI-E bedraagt 2 jaar
Meegeleverde accessoires
1 IEC 60320 C13 to Schuko stroomkabel
1 IEC 60320 C13 to C14 stroomkabel
1 USB kabel
1 RS-232 configuratiekabel
gebruiksaanwijzing
Een APC Easy-UPS On-Line levert door zijn dubbel conversie techniek altijd perfect schone stroom aan alle aangesloten apparatuur. Zelfs stroomuitval heeft hier geen invloed op. De APC Easy-UPS On-Line levert dan zonder te hoeven schakelen automatisch noodstroom. Zo voorkom je ongewenste uitval van bijvoorbeeld een PC, server, storage of switch. Met de meegeleverde shutdown software kun je zelfs kritieke IT hardware geautomatiseerd en gecontroleerd laten afsluiten. Hierdoor voorkom je dataverlies, downtime en fysieke schade aan hardware.
Beschikbaarheid
De Easy-UPS On-Line heeft een interne bypass en maakt gebruik van dubbel conversie, zo wordt de beschikbaarheid en de levensduur van aangesloten hardware gemaximaliseerd. Tevens maakt het de ups compatibel met een noodstroom aggregaat. De On-
Line dubbel conversie techniek zorgt voor schone, ononderbroken stroom naar beschermde apparatuur ook wanneer generatorstroom wordt gebruikt.
Verwachte accuduur
De te verwachten accuduur lees je eenvoudig af in de runtime grafiek, je vindt deze terug tussen de product afbeeldingen. Je kunt zo eenvoudig zien hoelang de ups bij een bepaalde belasting noodstroom levert.
Veiligheid
Deze Easy-UPS On-Line beschermt aangesloten apparaten tegen piekspanning o.a. veroorzaakt door bliksem.
Eenvoudig in gebruik
Met de optionele Easy-UPS On-Line Netwerk Management Kaart (AP9544) kan je deze ups direct verbinden met je netwerk. Zo is de APC UPS eenvoudig op afstand te managen via SNMP en kan hij via het netwerk middels PowerChute network shutdown software een shutdown signaal sturen naar meerdere eventueel virtuele servers. Wil je de ups juist monitoren d.m.v. potentiaal vrije / droge contacten, kies dan voor de relais (VGL9901i) insteekkaart.
Verleng de levensduur
De interne batterij cartridge (APCRBCV203) is te vervangen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC SRV1KI-E.
Garantie
De fabrieksgarantie van de SRV1KI-E bedraagt 2 jaar
Meegeleverde accessoires
1 IEC 60320 C13 to Schuko stroomkabel
1 IEC 60320 C13 to C14 stroomkabel
1 USB kabel
1 RS-232 configuratiekabel
gebruiksaanwijzing
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 50 dB |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 380 BTU/h |
| Afneembaar netsnoer | Ja |
| Efficientie | 88 procent |
| Output voltage THD | 3 procent |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Type stroombron | AC |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Surge energy rating | 945 J |
| Frequentie | 40 - 70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 900 W |
| Crest factor | 3:1 |
| Ingang operation voltage (max) | 285 V |
| Ingang operation voltage (min) | 110 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| ECO mode | Ja |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 24 V |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4 uur |
Certificaten
| Certificering |
CE UKCA TISI |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 330 mm |
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Gewicht verpakking | 10,9 kg |
Design
| Snoerlengte | 1,5 m |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Vormfactor | Tower |
| LED-indicatoren | Status |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| Aantal AC uitgangen | 3 AC-uitgang(en) |
|---|---|
| RS-232 port | 1 |
| Stekker | C14 stekker |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | Ja |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 9,6 kg |
|---|---|
| Hoogte | 223 mm |
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 288 mm |
Inhoud van de verpakking
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel, Uitgangsstroomkabel, RS-232, USB-kabel |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
APC SRV1KI-E uninterruptible power supply (UPS)
€ 410,38
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW