APC SRTL5KRM2UI-HW uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SRTL5KRM2UI-HW
€ 7.124,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SRTL5KRM2UI-HW uninterruptible power supply (UPS)
APC SRTL5KRM2UI-HW. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 5 kVA, Uitgangsvermogen: 5000 W. Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Accu/Batterij voltage: 180 V. Vormfactor: Rackmontage, Kleur van het product: Grijs, Rackcapaciteit: 2U. Certificaten van naleving: CE, UKCA. Breedte: 432 mm, Diepte: 701 mm, Hoogte: 86 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 55 dB |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 931 BTU/h |
| Output power capacity | 5 kVA |
| Frequentie | 40 - 70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 5000 W |
| Ingang operation voltage (max) | 275 V |
| Ingang operation voltage (min) | 180 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 220 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15240 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 29,2 kg |
|---|---|
| Hoogte | 86 mm |
| Breedte | 432 mm |
| Diepte | 701 mm |
Logistieke gegevens
| Garantieperiode | 5 jaar |
|---|
Design
| Rackcapaciteit | 2U |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Kleur van het product | Grijs |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 180 V |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 984 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 392 mm |
| Breedte verpakking | 585 mm |
| Gewicht verpakking | 38,5 kg |
APC SRTL5KRM2UI-HW uninterruptible power supply (UPS)
€ 7.124,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW