APC SRT192BP2 uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SRT192BP2
€ 1.538,94
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SRT192BP2 uninterruptible power supply (UPS)
Verleng de runtime
Door één of meerdere APC Smart-UPS On-Line SRT externe batterij pakketten aan te sluiten op de bijbehorende APC Smart-UPS On-Line SRT kan je het aantal minuten dat de APC UPS zelfstandig noodstroom kan leveren eenvoudig verhogen. Een runtime van meerdere uren is zo zelfs mogelijk.
Verleng de levensduur
In de SRT192BP2 zitten twee (APCRBC140) interne batterij cartridges en deze zijn eenvoudig, veilig en zelfstandig door de gebruiker te vervangen. Dit zonder dat je de SRT192BP2 moet loskoppelen of de bijbehorende APC SRT UPS en of aangesloten apparatuur moet uitschakelen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van het externe APC batterij pakket en blijft je apparatuur altijd online.
Eenvoudig in gebruik
Je kunt een APC Smart-UPS On-Line SRT extern batterij pakket m.b.v. de inbegrepen connector gemakkelijk op de ups of op een andere SRT192BP2 aansluiten.
Garantieverlenging
De fabrieksgarantie van de SRT192BP2 bedraagt 2 jaar en kun je met het APC service pack (WBEXTWAR3YR-SP-04) upgraden naar 5 jaar.
Door één of meerdere APC Smart-UPS On-Line SRT externe batterij pakketten aan te sluiten op de bijbehorende APC Smart-UPS On-Line SRT kan je het aantal minuten dat de APC UPS zelfstandig noodstroom kan leveren eenvoudig verhogen. Een runtime van meerdere uren is zo zelfs mogelijk.
Verleng de levensduur
In de SRT192BP2 zitten twee (APCRBC140) interne batterij cartridges en deze zijn eenvoudig, veilig en zelfstandig door de gebruiker te vervangen. Dit zonder dat je de SRT192BP2 moet loskoppelen of de bijbehorende APC SRT UPS en of aangesloten apparatuur moet uitschakelen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van het externe APC batterij pakket en blijft je apparatuur altijd online.
Eenvoudig in gebruik
Je kunt een APC Smart-UPS On-Line SRT extern batterij pakket m.b.v. de inbegrepen connector gemakkelijk op de ups of op een andere SRT192BP2 aansluiten.
Garantieverlenging
De fabrieksgarantie van de SRT192BP2 bedraagt 2 jaar en kun je met het APC service pack (WBEXTWAR3YR-SP-04) upgraden naar 5 jaar.
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Output power capacity | 8 kVA |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 91 kg |
|---|---|
| Hoogte | 432 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 683 mm |
Logistieke gegevens
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 464,76 |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
Accu/Batterij
| Batterij capaciteit | 1920 Ah |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 1000 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Breedte verpakking | 600 mm |
| Gewicht verpakking | 101,5 kg |
APC SRT192BP2 uninterruptible power supply (UPS)
€ 1.538,94
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW