APC Smart-UPS RT 48V uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SURTA48RMXLBP2U
€ 1.106,76
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC Smart-UPS RT 48V uninterruptible power supply (UPS)
APC Smart-UPS RT 48V. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Batterij capaciteit: 864 Ah, Accu/Batterij voltage: 48 V. Vormfactor: Rackmontage, Kleur van het product: Zwart. Certificering: RoHS 7b Exemption. Gewicht: 32,9 kg. Gewicht verpakking: 37,1 kg
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 48 V |
|---|---|
| Batterij capaciteit | 864 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
Certificaten
| Certificering | RoHS 7b Exemption |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 37,1 kg |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
|---|
Design
| Vormfactor | Rackmontage |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 32,9 kg |
|---|
Overige specificaties
| Afmetingen (B x D x H) | 452 x 559 x 86 mm |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 610 x 730 x 254 mm |
APC Smart-UPS RT 48V uninterruptible power supply (UPS)
€ 1.106,76
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW