APC Smart-UPS 5000VA uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SUA5000RMT5U
€ 4.213,79
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC Smart-UPS 5000VA uninterruptible power supply (UPS)
APC Smart-UPS 5000VA. Output power capacity: 5 kVA, Uitgangsvermogen: 4000 W, Frequentie: 50/60 Hz. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Typische backup tijd op volledige lading: 9,4 min, Typische backup tijd op halve lading: 26,7 min. Kleur van het product: Zwart, Snoerlengte: 2,44 m. Certificering: CSA,FCC Part 15 Class A,UL 1778, RoHS 7b. Gewicht: 97,7 kg
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 53 dB |
|---|---|
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 5 kVA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 4000 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 97,7 kg |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
|---|
Design
| Snoerlengte | 2,44 m |
|---|---|
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op halve lading | 26,7 min |
|---|---|
| Typische backup tijd op volledige lading | 9,4 min |
| Hot-swap batterij | Ja |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
Certificaten
| Certificering | CSA,FCC Part 15 Class A,UL 1778, RoHS 7b |
|---|
Overige specificaties
| Interface | DB-9 RS-232, SmartSlot |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 483 x 660 x 222 mm |
| Output-aansluitingen |
2x NEMA L6-20R 2x NEMA L6-30R |
| Input-connectietype | NEMA L6-30P |
| Netspanning, in bedrijf | 208 V |
| Nominale input voltage | 208 V |
APC Smart-UPS 5000VA uninterruptible power supply (UPS)
€ 4.213,79
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW