APC SBP20KP uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SBP20KP
€ 1.740,72
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC SBP20KP uninterruptible power supply (UPS)
APC SBP20KP. Output power capacity: 20 kVA, Ingang operation voltage (min): 200 V, Ingang operation voltage (max): 240 V. Stopcontacttypes: Hard Wire 5-wire (3P + N + E). Vormfactor: Tower, Kleur van het product: Zwart. Certificaten van naleving: RoHS, Certificering: CSA, EN 60950, GOST, IEC 60950, IEC 60950, UL 1778. Breedte: 432 mm, Diepte: 554 mm, Hoogte: 178 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Stroom (max.) | 125 A |
|---|---|
| Output power capacity | 20 kVA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 240 V |
| Ingang operation voltage (min) | 200 V |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -40 - 65 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 4500 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 19,3 kg |
|---|---|
| Hoogte | 178 mm |
| Breedte | 432 mm |
| Diepte | 554 mm |
Overige specificaties
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 610 x 845 x 305 mm |
|---|---|
| Overbelastingsprotectie | Ja |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | -4 - 122 °F |
Design
| Vormfactor | Tower |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces
| Stopcontacttypes | Hard Wire 5-wire (3P + N + E) |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|---|
| Certificering | CSA, EN 60950, GOST, IEC 60950, IEC 60950, UL 1778 |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 31,4 kg |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
|---|
APC SBP20KP uninterruptible power supply (UPS)
€ 1.740,72
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW