APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 700VA 230V BS 1363 uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
BE700G-UK
€ 94,37
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 700VA 230V BS 1363 uninterruptible power supply (UPS)
- Melding batterij-uitval - Geeft een vroegtijdige foutanalyse van de accu's waardoor tijdig preventief onderhoud mogelijk is.
- 10/100 BaseT-verbinding - This reduces a major risk of downtime by providing detailed reports on battery age, load, health, etc facilitating the timely replacement of UPS batteries.
- Stopcontacten met accu- en (alleen-)piekspanningsbeveiliging - Reserveert stroomcapaciteit en bedrijfstijd voor aangesloten apparatuur waarvoor accuback-up nodig is tijdens bescherming tegen spanningswisselingen voor minder kritische apparatuur.
- Koude-startmogelijkheid - Levert tijdelijk stroom als het stroomnet uitgevallen is.
- Vervanging hete accu's mogelijk - Verzekert zuiveren, ononderbroken stroomtoevoer naar beschermde apparatuur terwijl de batterijen worden vervangen.
- Gegevenslijnpiekstroombeveiliging - Beveiliging tegen spanningspieken op gegevenslijn.
- Automatische zelftest - Regelmatige batterij-zelftest verzekert een vroege ontdekking van te vervangen batterijen.
- 10/100 BaseT-verbinding - This reduces a major risk of downtime by providing detailed reports on battery age, load, health, etc facilitating the timely replacement of UPS batteries.
- Stopcontacten met accu- en (alleen-)piekspanningsbeveiliging - Reserveert stroomcapaciteit en bedrijfstijd voor aangesloten apparatuur waarvoor accuback-up nodig is tijdens bescherming tegen spanningswisselingen voor minder kritische apparatuur.
- Koude-startmogelijkheid - Levert tijdelijk stroom als het stroomnet uitgevallen is.
- Vervanging hete accu's mogelijk - Verzekert zuiveren, ononderbroken stroomtoevoer naar beschermde apparatuur terwijl de batterijen worden vervangen.
- Gegevenslijnpiekstroombeveiliging - Beveiliging tegen spanningspieken op gegevenslijn.
- Automatische zelftest - Regelmatige batterij-zelftest verzekert een vroege ontdekking van te vervangen batterijen.
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Output power capacity | 0,7 kVA |
|---|---|
| Surge energy rating | 310 J |
| Frequentie | 47/63 Hz |
| Uitgangsvermogen | 405 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 9000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 6,93 kg |
|---|
Overige specificaties
| Afmetingen (B x D x H) | 224 x 311 x 89 mm |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 279 x 400 x 127 mm |
| Output-aansluitingen | 8 x BS 1363 |
| Netspanning, in bedrijf | 230 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
Design
| Snoerlengte | 1,83 m |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op halve lading | 13,3 min |
|---|---|
| Typische backup tijd op volledige lading | 3,5 min |
| Vervangings-batterij cartridge | RBC17 |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 16 uur |
Certificaten
| Certificering | UL, FCC, CE, C-Tick, RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 7,84 kg |
|---|
APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 700VA 230V BS 1363 uninterruptible power supply (UPS)
€ 94,37
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW