APC GVXOPT002 uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
GVXOPT002
€ 90,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC GVXOPT002 uninterruptible power supply (UPS)
APC GVXOPT002. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 1250 kVA. Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion). Vormfactor: Grote toren, Kleur van het product: Grijs. Certificaten van naleving: RoHS, UKCA. Breedte verpakking: 310 mm, Diepte verpakking: 390 mm, Hoogte verpakking: 170 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Aantal input fases | 3 |
|---|---|
| Aantal output fases | 3 |
| Output power capacity | 1250 kVA |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS, UKCA |
|---|
Inhoud van de verpakking
| Gebruikershandleiding | Ja |
|---|
Design
| Vormfactor | Grote toren |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
Accu/Batterij
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 390 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Breedte verpakking | 310 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht verpakking | 3 kg |
APC GVXOPT002 uninterruptible power supply (UPS)
€ 90,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW