APC GVSUPS50KB4GS uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
GVSUPS50KB4GS
€ 21.632,32
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC GVSUPS50KB4GS uninterruptible power supply (UPS)
APC GVSUPS50KB4GS. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 50 kVA, Uitgangsvermogen: 50000 W. Stopcontacttypes: Hard Wire 3-wire (3PH + G), Hard Wire 5-wire (3PH + N + G). Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Accu/Batterij voltage: 480 V. Vormfactor: Tower, Kleur van het product: Wit, Type beeldscherm: LCD. Certificering: CSA C22.2 No 107.3, FCC Part 15 class A, IEC 62040-3, IEC 60721-4-2 Level 2M2, UL 1778 5th edition
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 61 dB |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 5210 BTU/h |
| Stroom (max.) | 74 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting, Kortsluiting |
| Input stroom THD | 3 procent |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 3 |
| Aantal output fases | 3 |
| Input vermogensfactor | 0,99 |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 50 kVA |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 50000 W |
| Crest factor | 2.5:1 |
| Ingang operation voltage (max) | 480 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 480 V |
| ECO mode | Ja |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 480 V |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
Certificaten
| Certificering | CSA C22.2 No 107.3, FCC Part 15 class A, IEC 62040-3, IEC 60721-4-2 Level 2M2, UL 1778 5th edition |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 990 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 1680 mm |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Gewicht verpakking | 490 kg |
Design
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
|---|---|
| Vormfactor | Tower |
| Kleur van het product | Wit |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| Stopcontacttypes | Hard Wire 3-wire (3PH + G), Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
|---|---|
| SmartSlot | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 40 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 1000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 80 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 3048 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 460 kg |
|---|---|
| Hoogte | 1485 mm |
| Breedte | 521 mm |
| Diepte | 847 mm |
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
APC GVSUPS50KB4GS uninterruptible power supply (UPS)
€ 21.632,32
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW