APC GVSUPS30KRHS uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
GVSUPS30KRHS
€ 14.246,62
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC GVSUPS30KRHS uninterruptible power supply (UPS)
APC GVSUPS30KRHS. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 30 kVA, Uitgangsvermogen: 30000 W. Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion). Vormfactor: Tower, Kleur van het product: Wit, Type beeldscherm: LCD. Certificaten van naleving: RoHS, Certificering: EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, FCC 15 A, IEC 60721-4-2 2M2, UL 1778 5. Breedte: 521 mm, Diepte: 847 mm, Hoogte: 1485 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 68 dB |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 3122 BTU/h |
| Stroom (max.) | 54 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting, Kortsluiting |
| Input stroom THD | 3 procent |
| Output voltage THD | 1 procent |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 3 |
| Aantal output fases | 3 |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 30 kVA |
| Frequentie | 40 - 70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 30000 W |
| Crest factor | 2.5:1 |
| Ingang operation voltage (max) | 460 V |
| Ingang operation voltage (min) | 340 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 400 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -25 - 55 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 1005,84 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 80 procent |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 250 kg |
|---|---|
| Hoogte | 1485 mm |
| Breedte | 521 mm |
| Diepte | 847 mm |
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
|---|
Design
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP21 |
|---|---|
| Vormfactor | Tower |
| Kleur van het product | Wit |
| Type beeldscherm | LCD |
Accu/Batterij
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|---|
| Certificering | EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, FCC 15 A, IEC 60721-4-2 2M2, UL 1778 5 |
Verpakking
| Diepte verpakking | 640 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 1680 mm |
| Breedte verpakking | 990 mm |
| Gewicht verpakking | 250 kg |
Logistieke gegevens
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|
APC GVSUPS30KRHS uninterruptible power supply (UPS)
€ 14.246,62
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW