APC Easy UPS On-Line uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
SRVL1KRIRK
€ 1.117,50
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC Easy UPS On-Line uninterruptible power supply (UPS)
APC Easy UPS On-Line. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 1 kVA, Uitgangsvermogen: 900 W. Stopcontacttypes: C13 stekker, Stekker: C14 stekker, Aantal AC uitgangen: 6 AC-uitgang(en). Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Accu/Batterij voltage: 38,4 V, Typische backup tijd op volledige lading: 10,1 min. Vormfactor: Rackmontage/toren, Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 2U. Certificaten van naleving: CE, RoHS, UKCA, Certificering: CB CE UKCA UN 38.3 IEC 62619
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 50 dB |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 341 BTU/h |
| Afneembaar netsnoer | Ja |
| Efficientie | 90 procent |
| Type stroombron | AC |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Surge energy rating | 945 J |
| Frequentie | 40 - 70 Hz |
| Uitgangsvermogen | 900 W |
| Crest factor | 3:1 |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 110 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| ECO mode | Ja |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op volledige lading | 10,1 min |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 38,4 V |
| Acculevensduur (max) | 10 jaar |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UKCA |
|---|---|
| Certificering |
CB CE UKCA UN 38.3 IEC 62619 |
Verpakking
| Diepte verpakking | 480 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Breedte verpakking | 550 mm |
| Gewicht verpakking | 18,3 kg |
Design
| Soort bediening | Knoppen |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 2U |
| Type koeling | Actief |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Ingebouwde ventilator | Ja |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
|---|---|
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal AC uitgangen | 6 AC-uitgang(en) |
| RS-232 port | 1 |
| Stekker | C14 stekker |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | Ja |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Seriële interface | Ja |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 12,9 kg |
|---|---|
| Hoogte | 86 mm |
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 452 mm |
Inhoud van de verpakking
| Rekbevestigingspakket | Ja |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Uitgangsstroomkabel, Telefoon (RJ-11), RJ-45, RS-232, USB-kabel |
APC Easy UPS On-Line uninterruptible power supply (UPS)
€ 1.117,50
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW