APC E3SUPS10K3IB uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
E3SUPS10K3IB
€ 4.440,49
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC E3SUPS10K3IB uninterruptible power supply (UPS)
APC E3SUPS10K3IB. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 10 kVA, Uitgangsvermogen: 10000 W. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Accu/Batterij voltage: 240 V. Vormfactor: Rackmontage, Kleur van het product: Wit, Internationale veiligheidscode (IP): IP20. Certificaten van naleving: RoHS, Certificering: CE, EAC, IEC 62040-1-1, IEC 62040-2, IEC 62040-3, IEC 62040-4, ISTA 2B, RCM, WEEE. Breedte: 380 mm, Diepte: 907 mm, Hoogte: 1400 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Stroom (max.) | 18 A |
|---|---|
| Power factor | 0,99 |
| Output voltage THD | 5,5 procent |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Output power capacity | 10 kVA |
| Frequentie | 45/65 Hz |
| Uitgangsvermogen | 10000 W |
| Crest factor | 3:1 |
| Ingang operation voltage (max) | 477 V |
| Ingang operation voltage (min) | 304 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -25 - 55 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 130 kg |
|---|---|
| Hoogte | 1400 mm |
| Breedte | 380 mm |
| Diepte | 907 mm |
Inhoud van de verpakking
| Gebruikershandleiding | Ja |
|---|
Design
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
|---|---|
| Vormfactor | Rackmontage |
| Kleur van het product | Wit |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 240 V |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|---|
| Certificering | CE, EAC, IEC 62040-1-1, IEC 62040-2, IEC 62040-3, IEC 62040-4, ISTA 2B, RCM, WEEE |
Verpakking
| Diepte verpakking | 1014 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 1640 mm |
| Breedte verpakking | 563 mm |
| Gewicht verpakking | 145 kg |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
|---|
APC E3SUPS10K3IB uninterruptible power supply (UPS)
€ 4.440,49
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW