APC DLRT5KRMXLI uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
DLRT5KRMXLI
€ 4.255,97
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC DLRT5KRMXLI uninterruptible power supply (UPS)
APC DLRT5KRMXLI. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 5 kVA, Uitgangsvermogen: 4500 W. USB-poorttype: USB Type-B, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T. Vormfactor: Rackmontage, Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 3U
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
|---|---|
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 5 kVA |
| Uitgangsvermogen | 4500 W |
| Ingang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Golfvorm | Sinus |
| Auto-herstart | Ja |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
Design
| Rackcapaciteit | 3U |
|---|---|
| Vormfactor | Rackmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| USB-poort | Ja |
APC DLRT5KRMXLI uninterruptible power supply (UPS)
€ 4.255,97
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW